Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 12.11.2011 07:49:31 

ČESKO - MORAVSKÝ POHÁR 5.tříd v ledním hokeji 2011

Výsledky zápasů

 

Základní část turnaje každé družstvo s každým 2 x 20 minut. Úprava ledu po každém utkání.

 30.3.

 8:30 - 9:40   HC Energie - HC Slezan Opava                                     5  :   3

 9:55 - 11:05  HC Sparta Praha -  HC Hvězda Praha                        4  :   3

11:20 - 12:30  HC Energie - HC Rebel Havlíčkův Brod                     4  :   1

12:45 - 13:55  HC Slezan Opava - HC Sparta Praha                        4  :   1

14:10 - 15:20  HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Hvězda Praha          4  :   5

15:35 - 16:45  HC Sparta Sparta - HC Energie                                  1  :   2

17:00 - 18:10  HC Slezan Opava - HC Rebel Havlíčkův Brod             1  :   1

18:25 - 19:35  HC Hvězda Praha - HC Energie                                 2  :   1

31.3.                          Arena                                        Tréninková hala

  8:00 -  9:15    HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Sparta Praha (Arena)                   2  :   2

                          HC Hvězda Praha - HC Slezan Opava (Treninková hala)           5  :   3 

 

          Konečné pořadí po základní části

        1.   HC Hvězda Praha

        2.   HC Energie Karlovy Vary

        3.   HC Slezan Opava

        4.   HC Sparta Praha

        5.   HC Rebel Havlíčkův Brod

 

Play-off  3 x 15 minut, při nerozhodném stavu rozhodují samostatné nájezdy po třech, pak po jednom do rozhodnutí.

 

10:00 - 11:20  2. - 3.      HC Energie - HC Slezan Opava                     3  :   1

11:35 - 12:55  1. - 4.      HC Hvězda Praha - HC Sparta Praha          6  :   1

 

13:45 - 15:05  utkání o 3.místo               HC Slezan Opava -  HC Sparta Praha       2  :   1   po SN                   

15:20 - 16:40     finále      HC Energie - HC Hvězda Praha    2 :   5

 

            Konečné pořadí

        1.místo          HC Hvězda Praha

        2.místo         HC Energie Karlovy Vary

        3.místo         HC Slezan Opava

        4.místo         HC Sparta Praha

        5. místo        HC Rebel Havlíčkův Brod

16:45 - slavnostní výhlášení vítězů a ukončení turnaje

TOPlist